BOHATER X MICHAŁ GĄSIOROWSKI

Autorskie kompozycje i teksty, rap przeplatający się z elementami wokalistyki jazzowej, brzmienia gitar elektrycznych i akustycznych w połączeniu z muzyką elektroniczną – to wszystko okraszone nutą jazzowej improwizacji, spięte rejestrowanymi i odtwarzanymi na żywo loopami tworzonymi przez duet na oczach widza.

Bohater X Michał Gąsiorowski – to nowatorski, mocno koncertowy projekt, wprowadzający temat live loopingu w muzyce na nowy poziom. Dzięki zastosowaniu komputerów, mogliśmy stworzyć wielowymiarowe aranżacje, które nie wymagają kompromisów wynikających z tradycyjnego podejścia do loopowania. Połączenie dwóch środowisk Ableton Live® systemem Link® pozwoliło nam na pełną ekspresji swobodę tworzenia muzyki.

Projekt oprócz scen idealnie sprawdza się również w nietypowych lokalizacjach.  Z racji dwuosobowego składu nie jest potrzebne tyle techniki i miejsca, jak w przypadku klasycznego zespołu. Brak sceny bywa wręcz atutem: kolejne frazy nagrywane są na „wyciągnięcie ręki”, a publiczność często jest angażowana w proces loopingu.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zorganizować koncert Bohatera i Michała Gąsiorowskiego zadzwoń lub napisz: 508 176 062 / przezbohatera@gmail.com